URBANISTIČNI SVET

Splošno
Člani (mandat 2014 do 2018)
  • predsednica Darja Matjašec, univ.dipl.inž.kraj.arh.,
  • član prof. dr. Peter Fister, univ.dipl.inž.arh.
  • članica Petra Hafner, univ.dipl.inž.arh.,
  • član Tomaž Kmet, univ.dipl.inž.arh.,
  • član Matjaž Krajnik, univ.dipl.inž.arh.,
  • član Tone Mlakar, univ.dipl.inž.arh.,
  • članica Marjeta Mohorič Peternelj, univ.dipl.inž.arh.,
  • članica Špela Nardoni Kovač, univ.dipl.inž.arh.
  • član Robert Potokar, univ.dipl.inž.arh.

Mandatno obdobje 2010 do 2014

26.05.2014
10.03.2014
20.01.2014
11.11.2013
13.05.2013
11.03.2013
18.02.2013
14.01.2013
10.12.2012
12.11.2012
15.10.2012
10.09.2012
11.06.2012
21.05.2012
16.04.2012
12.03.2012
12.02.2012
09.01.2012
12.12.2011
29.11.2011
07.11.2011
Piškotki
Spletno mesto za polno delovanje uporablja piškotke.
Spletna stran za svoje funkcionalnosti uporablja spletne piškotke, ki ne hranijo osebnih podatkov.
Nekateri piškotki so bili morda že servirani v skladu z zakonodajo.
Za več informacij si preberite Pravilnik o piškotkih.
Ali se strinjate, da spletno mesto uporabi te piškotke?